28.05.2016

Завдання на літо для моїх любих учнів

ЗАВДАННЯ на літо - БУТИ щасливою дитиною!!!

1. Гуляйте вранці  в повній самоті, дивіться на відблиски сонця і думайте про те, що робить вас щасливими.
2. Намагайтеся використовувати нові слова, які ми вивчили в цьому році. Чим більше ви зможете сказати, тим цікавіше ви зможете думати, а чим більше у вас буде думок, тим вільніше ви будете.
3. Читайте! Багато, скільки зможете. Але не тому, що ви зобов'язані це робити. Читайте, бо літо надихає на мрії і пригоди, а читання - це як політ. Читайте, бо це найкраща форма бунту (за порадою, що саме читати, приходьте до мене).
4. Уникайте всього, що приносить вам негатив і відчуття порожнечі (речей, ситуацій і людей). Шукайте натхнення і друзів, які вас збагачують, які розуміють вас і цінують такими, які ви є.

5. Якщо ви відчуваєте смуток і страх, не хвилюйтеся: літо, як і будь-яка інша прекрасна річ в житті, може привести душу в сум'яття. Ведіть щоденник, описуйте те, як почуваєтеся (а у вересні, якщо захочете, ми це разом почитаємо).
6. Танцюйте і не соромтеся нічого. Скрізь, де завгодно: хоч на танцполі, хоч у своїй кімнаті на самоті. Літо - це танець, і нерозумно не брати в цьому участі.
7. Хоча б один раз сходіть зустріти світанок. Стійте, мовчки, і глибоко дихайте. Закрийте очі і відчуйте подяку.
8. Більше займайтеся спортом.
9. Якщо ви зустріли когось, хто вам дуже сподобався, скажіть це їй чи йому так красиво і переконливо, як тільки зможете. Не бійтеся бути незрозумілим. Якщо нічого не вийде - значить, не судилося, а якщо вас зрозуміють і дадуть відповідь, то літо ви проведете разом, і це буде золотою добою. (У разі невдачі повертайтеся до пункту 8.)
10. Згадуйте наші уроки : порівняйте все те, про що ми читали, з тим, що відбувається у вашому житті.
11. Будьте такими ж щасливими, як сонячне світло, і такими ж вільними, як море.
12. Будь ласка, не сваріться. Будьте ввічливими і добрими.
13. Дивіться хороші фільми з глибокими емоційними діалогами (якщо можете, українською та англійською (німецькою) мовами), щоб одночасно покращити свої знання і розвинути здатність відчувати і мріяти. Нехай кіно не закінчується для вас разом з фінальними титрами, проживайте його знову і знову, включайте його в досвід цього літа.
14. Літо - це магія. У сонячному світлі ранку і жаркими літніми вечорами мрійте про те, яким може і повинно бути життя. Зробіть все від вас залежне, щоб ніколи не здаватися на шляху до мрії.
15. Будьте хорошими.

Комментариев нет:

Отправить комментарий